Опубліковано: 18.08.2018. Переглядів: 4244


МОМО вже дійшла до Закарпаття: нові подробиці смертельної дитячої гри

7e031ca-5b786e155c0c1-5b7125bba34bc-----Нещодавно у мережі з’явилась моторошна розвага, що провокує самогубство дітей зі слабкою психікою, на кшталт суїцидальної гри «Синій кит».

У світі про «МоМо» заговорили в середині липня, а тепер про неї дізналися і в Україні. Зокрема, й на Закарпатті. Як виявилося, неповнолітні закарпатці вже не разчули про цю смертельну гру, пише 24 канал.

«Момо»: що це таке?

Жіночка з виряченими очима, величезним ротом та курячими лапами неочікувано з’являється у списку ваших контактів у месенджері WhatsApp. Усі спроби видалити її, як правило, марні. Контакт з моторошною аватаркою з’являється знову і знову. Далі починає писати, що все про вас знає і що ви помрете через кілька днів. А також легко переходить на мову співбесідника і спілкується простими фразами.

Потім погрожує, надсилає файли із сценами насилля, детальну інформацію про вас і дає вказівки до самознищення. Інколи ця жіночка телефонує, і лякає вас плачем, який переходить в істеричний сміх.

За словами віце-президента Української асоціації психоаналізу Володимира Мамко, «Момо» – не що інше, як прототип матері.

«Ця гра розрахована на певну категорію дітей, які залежні від думки інших. Вони хочуть відповідати чиїмось очікуванням, бути улюбленцями батьків. І якщо вони чують загрозу, що буде погано їхнім близьким, мамі, наприклад, то вони готові виконати всі вимоги», – зазначив Мамко.

Як «Момо» отримує детальну інформацію про «жертв»?

Вочевидь, це не демониця, а звичайнісінький бот. Все просто. Доки ви переглядаєте надіслане «куратором» відео, програма зчитує персональні дані з смартфону. Підліток бачить неоприлюднені в мережі свої фото, відео, адреси й телефони, не відразу розуміє, що все це – з його ж телефону, тому лякається і починає вірити у справжню «демоницю» мережі.

Якщо в дитини серед цих даних є щось «гаряченьке», що вона хотіла б приховати, її можна шантажувати. А там і до спроб самовбивста недалеко…

Як уберегтися?

Спробувати захистити смартфони своїх дітей від шкідливих впливів за допомогою спеціальних програм, або ж геть видалити меседжер WhatsApp. А краще – проводити більше часу зі своїми чадами, а не віддавати їх на поталу мережам.

Читайте також: Замість «Синього кита» на закарпатських підлітків чатує не менш страшна «МоМо» (ВІДЕО)


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...