Опубліковано: 10.08.2018. Переглядів: 61


В лісосмузі знайшли тіло вбитої 20-річної студентки (ВІДЕО)

852940_w_300На Житомирщині шукають вбивцю 20-річної студентки Ганни Голубенко, яку через кілька днів після зникнення знайшли мертвою в лісосмузі поблизу села Бондарці.

Дівчина пішла з дому ще 2 серпня. Її тіло знайшов місцевий житель Микола Литвиненко, який збирав горіхи і почув неприємний запах. Коли підійшов ближче до яру, побачив жіночу руку з-під шиферу, повідомляє ТСН.

Анна навчалася в місцевому педагогічному університеті, мала гарну репутацію. Рідні думали, що вона гостює в друзів. Ніхто не розуміє, як вона могла опигитися за 20 км від будинку.

«Мобільний телефон, лежав біля руки, ніби вона тягнулася подзвонити. Одягнена була легко, не роздягнена. Золотий ланцюжок, сумочка, мобільний телефон дорогий — нічого не вкрадено», — розповів свідок.

Чоловік впевнений, убивця знав це місце, бо проїжджаючи вночі дорогою, помітити ярок, куди вбивці сховали труп, не так легко.

Дівчину опізнали за особливими прикметами. Версію самогубства відкидають, але деталі не розголошують. Слідчі намагаються відтворити її пересування в день зникнення. Є інформація, що вона хотіла влаштуватися на роботу в Києві.

Правоохоронці відкрили кримінальну справу за статтею «Вбивство».

«Коли мати дівчини звернулася в поліцію 6 серпня, можемо стверджувати, що вона вже була мертва», — констатувала інспектор відділу зі зв’язків з громадськістю поліції в Житомирській області Наталія Тимчук.

Рідні загиблої з пресою не спілкуються.

Правоохоронці чекають результатів експертизи. Вбивцю шукають серед знайомих студентки, не виключають і версії про нові знайомства напередодні зникнення.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...