Опубліковано: 10.08.2018. Переглядів: 243


Екс-депутат ВР Юрій Кармазін: Мене побили собаки Авакова (ВІДЕО)

56_mainУ Києві в Лук’янівському СІЗО побили народного депутата 2-го, 3-го, 4-го та 6-го скликань та адвоката екс-«торнадівців» Юрія Кармазіна.

У СІЗО відбулася акція непокори екс-бійців колишнього добровольчого спецпідрозділу МВС «Торнадо». Події з СІЗО наживо транслював у Facebook один з ув’язнених, який знаходився у камері з екс-бійцями.

Добровольці заявили, що їх намагаються вивезти у невідомому напрямку. За їх словами, вони не порушували умов утримування і не розуміють дій адміністрації. Арештанти зазначили, що вже відбили «дві атаки» тюремників.

Екс-комбата Руслана Онищенко та його побратимів намагалися розвести по різних закладах тимчасового утримання.

У соцмережах з’явилася інформація, що екс-«торнадівців» таки вивезли з СІЗО, а їх адвоката Юрія Кармазіна побили. Зокрема про своє побиття заявив сам Кармазін: «До мене застосували фізичне насилля… Мене побили, у мене гематома».

«Країна остаточно перетворилася в олігархо-паханат. Тільки що блія Лукянівського СІЗО мене, як адвоката ТОРНАДО, побили собаки АВАКОВА», — написав на своїй сторінці у Фейсбук Юрій Кармазін.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...