Опубліковано: 09.08.2018. Переглядів: 820


«Був би краще Порошенка, сто відсотків»: Закарпатці розповіли, що думають про можливе президенство Вакарчука

dccaed911e73b0a964ac506152c6e0a2Про закарпатський період життя Святослава Вакарчука відомо небагато навіть найзавзятішим фанатам «Океану Ельзи». Та й навіть не всі жителі Мукачева в курсі, в якому дворі жив маленький Святослав.

Деякі навіть не знають, що він народився саме в Мукачево, і повністю пов’язують життєвий шлях Святослава зі Львовом.

У дворі, в центрі Мукачева, де встиг пожити з бабусею і мамою Святослав Вакарчук, кореспонденти «Української правди» поспілкувалися з кількома жителями про можливу участь Вакарчука в майбутніх президентських виборах.

«Захоче піти — це його особиста проблема, — каже Юра Джиммі. — Нехай тільки думає логічно і нехай береже його Господь! Якщо піде в президенти, то буду за нього голосувати. Стопудово. Так всі наші будуть! Нехай на трон сідає той, хто гідний. Хто буде вживати заходів на наш циганський народ і на український теж. Вони там накрали, нажерлися. А Славік не такий. Порядок наведе, людей не образить. Логіка у нього є».

«Дивилася по інтернету, що його серед кандидатів в президенти називають. Нехай був би. Я б дуже рада була. Голосувала б, тому що він порядний, віруючий, — додає ще одна мешканка двору Наталя Балог. — Я ніколи про нього паганого не чула. Навіть в його віршах є таке почуття, що він дан від Бога. Якщо б він став президентом, багато гарного зробив для простих людей. Був би краще Порошенка, сто відсотків. З ним все помінялося би. Яка різниця, що він співак?! Головне, що до людей відноситься з повагою».

Читайте також: Будинок, в якому на Закарпатті жив Святослав Вакарчук, перетворився на міні-табір ромів (ВІДЕО)


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...