Опубліковано: 07.08.2018. Переглядів: 30


На Закарпатті зловили істоту, схожу на легендарну чупакабру (ВІДЕО)

na_mukachevschine_pojmali_suschestvo_pohozhee_na_legendarnuyu_chupakabru_video_preview_mediumНа Мукачівщині у селі Шенборн місцевим жителям вдалось зловити небезпечну тварину, яка нападала на курей та кролів. Люди переконані: це та сама небезпечна чупакабра – істота, про яку ходить стільки легенд.

Істоту тут бачили неодноразово, однак лише мигцем. Тварина нападала на кур та кролів, і ось нарешті її свавіллю прийшов край.

Тварину, яку побачила у своєму дворі пані Гізела, впіймали песики. Жінка налякалась не на жарт, відразу побігла за сусідами. Каже, голіруч її не візьмеш.

Тварина застрягла між парканом і хлівом. Жінка показує місце, де вдалось упіймати невідому хижачку. Перелякані жителі села тварину вбили та спалили. Шкоди невідома істота за роки місцевим наробила немалої. Своїх курей пані Гізела берегла як зіницю ока, та пощастило не всім сусідам.

Після цього випадку, кажуть місцеві, неподалік місцевого ФАПУ бачили ще одну схожу на цю істоту. Цілком можливо, то був самець, який шукав свою пару.

Саме про це – у сюжеті М студіо.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...