Опубліковано: 05.08.2018. Переглядів: 1223


Жінка-підприємець з Крайникова, що на Хустщині, «взяла» ринки якісною м′ясною продукцією (ФОТО)

101-1318-Цими днями завітала на ринок у селі Сільце на Іршавщині. Як це завше буває, почала приглядатися до тих речей, за якими власне й прийшла на торговицю. Біля однієї з «точок» помітила скупчення людей. Моя цікавість змусила й собі зупинитися біля людей, що стояли у черзі. За мить стало зрозуміло, чому покупці вишикувалися тут у таку чергу. Виявилося, за ковбасою.

Чого-чого, а дефіциту її у магазинах, супермаркетах і ринках немає – вибирай на будь-який смак і гаманець. Поцікавилася у жінки, що стояла поруч – чому такий ажіотаж? Анна Іванівна здивувалася, мовляв, я що, не тутешня?

-Ковбаси та м′ясні вироби тут купуємо вже не один рік. Якість висока – знаєш, що їж справжню ковбасу, а не… Бачите, скільки люду! — каже п. Анна.

C2DCDDCE-20EF-4676-A475-48B4628EECE2

За хвилин п’ятнадцять і я вже була біля ятки. Купила додому розрекламовану м′ясну продукцію ТМ «Крайниківські ковбаси» (виробник ПП М.Гнепа) і, забігаючи наперед, скажу одразу, — не пошкодувала.

А тим часом, вдалося поспілкуватися і з самим реалізатором – Марією Лемак з Крайникова, що на Хустщині. За словами жінки, тут, на ринку у Сільці, свою продукцію реалізують вже десять років – покупців щоразу більшає. Пані Марія каже, що у базарний день стабільно продають 300 з гаком кг ковбас.

«Вимоги до будь-якого товару на ринку найприскіпливіші і дуже суворі, тому що в першу чергу – це продукти харчування. Ми точно і безпосередньо несемо відповідальність за «Крайниківські ковбаси», які виробляє приватний підприємець М.Гнепа, перед нашими клієнтами. Тому, халатність, байдужість, «халтура» одразу помічаються. Треба пам’ятати, що всіх грошей не заробиш і не втрачати людяність», — зауважила Марія Лемак.

Олександра Юріна


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


10 thoughts on “Жінка-підприємець з Крайникова, що на Хустщині, «взяла» ринки якісною м′ясною продукцією (ФОТО)

  1. Покупці

    Вітаємо з днем народження шановну Марію Василівну

    Reply
  2. Василь

    Сьогодні знову побував на ринку вс. Сільце і придбав вашу продукцію Шкода що не можна передати смакота!!!

    Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...