Опубліковано: 10.07.2018. Переглядів: 977


На Україну чекає наплив мігрантів через «закриття» Євросоюзу – прикордонники

29135Україна незабаром може зіткнутися з проблемою різкого збільшення кількості незаконних мігрантів. Про це заявив голова Держприкордонслужби України Петро Цигикал, повідомляє «Укрінформ».

«Україна найближчим часом може зіткнутися з проблемою різкого збільшення кількості незаконних мігрантів, які будуть намагатися потрапити до нашої держави у будь-який спосіб», — сказав він.

Цигикал пояснив це тим, що зараз країни ЄС суттєво посилюють протидію незаконній міграції, тому відбудеться переорієнтування цих потоків на інші напрямки, в тому числі і до України.

«Сьогодні ми вже спостерігаємо збільшення кількості незаконних мігрантів на каналах легального в’їзду», — сказав він, додавши, що це переважно вихідці з Африки та Близького Сходу.

За словами Цигикала, потенційні незаконні мігранти, спираючись на підтримку діаспор, офіційно видані документи та інші умовно законні шляхи намагаються потрапити до України, щоб потім тут залишитися нелегально, або далі незаконно переходити кордон до ЄС.

Цигикал переконаний, що Україні слід посилювати міграційне законодавство, криміналізувати відповідальність за незаконний перетин кордону, а також посилювати інженерне облаштування кордону.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...