Опубліковано: 10.07.2018. Переглядів: 280


Порошенко може піти на спецоперацію, щоб не потрапити до в’язниці — журналіст

846823_w_300Щоб утриматися у президентському кріслі і не стати фігурантом кримінального провадження, Петро Порошенко може вдатися до спецоперації.

Про це в інтерв’ю Gazeta.ua сказав журналіст-розслідувач Дмитро Гнап.

«Петро Олексійович — не дурна людина, має сильний політичний інстинкт. Не виключаю проведення якоїсь спецоперації. Наприклад, оголошення воєнного стану і скасування президентських виборів на певний час. Порошенко може на це піти. Бо розуміє: якщо до влади прийде незалежний демократичний кандидат, то він може сісти до в’язниці», — допускає Гнап.

Він пояснив, хто може притягнути до відповідальності нинішніх політичних лідерів.

«Це може бути Анатолій Гриценко, Андрій Садовий, Віктор Чумак, Славко Вакарчук. Може бути хтось від нашого невеличкого ліберального демократичного співтовариства — Василь Гацько, Олександр Солонтай або я. Готовий брати участь у праймеріз по висуненню єдиного кандидата. Готовий спробувати. Хоча розумію, що шанси в мене невеликі. Далі нехай громадяни вирішують, хто буде єдиним кандидатом від демократичних сил», — сказав Гнап.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...