Опубліковано: 05.07.2018. Переглядів: 174


Верховна Рада може створити нову коаліцію і достроково закритися — ЗМІ

846005_w_300Народні депутати можуть створити коаліцію без БПП і піти на канікули на тиждень раніше.

Про це повідомляє «РБК-Україна«, посилаючись на своє джерело у фракції «Народний фронт».

«Парламент може зараз продемонструвати, що він здатний навіть без БПП працювати. Цілком імовірно, що парламент може проголосувати за календарний план на наступну сесію без БПП, закрити сесію, все одно на наступний тиждень ніякої роботи не планували. Тобто піти на канікули до вересня», — інформує джерело.

У разі достатньої кількості голосів для втілення такого плану, це може означати, що у парламенті можуть створити нову коаліцію.

«Якщо будуть голоси, це означатиме, що центр прийняття рішень нарешті перенесений в середину парламенту. Бо поки що це було ручне управління», — додало джерело.

У БПП прокоментували такий розклад.

«Можуть закрити пленарний тиждень. До того йдеться. Це цілком ймовірно. Але це не зовсім піти на канікули. Адже є ще один тиждень, на якому Верховна рада може працювати у комітетах, на округах», — прокоментували у БПП.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...