Опубліковано: 05.07.2018. Переглядів: 1115


Як зміниться ціна газу для населення: розрахували нову формулу

845946_w_300В Україні підготували новий варіант формули розрахунку тарифу на газ для населення. Цього вимагає Міжнародний валютний фонд у рамках програми макрофінансової допомоги.

«В уряді зараз чекають реакції МВФ на цей варіант. На думку експертів, якщо в результаті вдасться досягти компромісу, то це буде перемога завдяки жорсткій принциповій переговорної позиції прем’єра і гнучкості в пошуку варіантів її реалізації», — повідомило джерело близьке до українського уряду, пише Інтерфакс.

З липня 2017 року МВФ наполягає на підвищенні ціни газу для населення. За різними оцінками ресурс може подорожчати від 30 до 60%. Головним чином, через зростання цін на міжнародних ринках.

За інформацією джерела, на сьогодні українська сторона запропонувала МВФ вже не менше восьми варіантів зміни формули ціни на газ. В їх основі — сприяння розвитку вільного ринку газу та запобігання відновленню корупційних схем на різниці цін на газ.

В уряді обговорювали незначне поквартальне підвищення ціни на газ. Щоб воно не сильно відбилося на платіжках українців.

Крім того, пропонували зрівняти ціну газу для промисловості та населення. Для останніх встановити пільгову ціну на певний соціальний обсяг споживання газу.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...