Опубліковано: 30.06.2018. Переглядів: 193


Медведчук: Конституційна реформа і надання особливого статусу ОРДЛО є запорукою відновлення миру та територіальної цілісності країни (ВІДЕО)

Medvedchuk-Ukraina-prevratilas-v-koloniyu-SSHAКонституційна реформа і надання особливого статусу окремим районам Донецької та Луганської областей як одні з ключових пунктів мінських домовленостей є запорукою відновлення миру, територіальної цілісності і зшивання країни. Про це заявив лідер громадського руху «Український вибір — право народу» Віктор Медведчук.

При цьому автор конституційної реформи 2004 року переконаний — за зміни в Основний закон мають голосувати громадяни на референдумі, а не депутати.

«Як влада в цілому, так і політичні партії дивляться на Конституцію з позиції, як її можна використати. Чітко виписані повноваження президента, є кілька рішень Конституційного суду, як їх тлумачити. Жоден із президентів України не дотримувався чітко положень конституції», — зазначає політичний експерт Василь Вакаров.

На думку Віктора Медведчука, внаслідок геополітичних війн та регулярних траншів від західних спонсорів Україна втратила свою незалежність.

«Стаття 1 Основного закону, в якій йдеться про те, що «Україна є суверенною і незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою», сьогодні не більше ніж декларація. Про яку незалежність може йтися, якщо всі рішення приймаються не в Києві, а у Вашингтоні чи Брюсселі? Як можна говорити про демократію, якщо порушення прав українських громадян на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань стало повсякденною практикою?» — наголошує Медведчук.

Громадський діяч висловив сподівання, що з часом саме український народ зможе вирішувати стратегічно важливі питання — саме законним і цивілізованим шляхом — на всеукраїнському референдумі.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...