Опубліковано: 22.06.2018. Переглядів: 1197


Нові правила Міносвіти ускладнюють прийом дітей до шкіл

1315386686Тепер першочергово зарахованими до навчальних закладів можуть бути діти, які живуть на закріпленій за школою території. Також малеча, яка має родичів, що навчаються у цьому закладі чи працюють. Ці норми закріплені у наказі Міністерства освіти «Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

Правила були б логічними якби в Україні не склалася критична ситуація із соціальною інфраструктурою. У цьому впевнений лідер обласного осередку партії «Наш край» Антон Громовий:

«Зараз надзвичайно швидкими темпами зводять будинки на будь-який смак. Тільки от нові квартали будують чомусь без соціальних об’єктів, зокрема, без шкіл чи садочків. Тож молода родина може заселитися до сучасного будинку, але дітей змушена довозити до школи в іншому мікрорайоні. І немає гарантії, що їх там приймуть. Адже, навчальні заклади, зазвичай — старі і не розраховані на велику кількість дітей. А нові умови вступу, які затвердило Міносвіти, взагалі роблять дуже проблематичним прийом, так би мовити, «приїжджих» учнів».

Відповідальна за будівництво у населених пунктах — місцева влада. Чиновники затверджують зведення цілих мікрорайонів без шкіл чи садочків. Такий колапс, зокрема, спостерігається в Ужгороді, у «спальних» мікрорайонах «Боздош», на «Червениці». Востаннє нову школу в обласному центрі зводили аж у 1992 році! А ситуація, коли школярів доводиться довозити до освітніх закладів у районах – звична справа. Адже здебільшого школи закривають, а не відкривають нові.

У «Нашому краї» вбачають корупційну складову у критичній ситуації з навчальними закладами в краї. Тому закликають громади Закарпаття дуже прискіпливо контролювати процес будівництва соціальної інфраструктури.

Прес-служба Закарпатської обласної партійної організації
ПП «Наш край»


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...