Опубліковано: 19.06.2018. Переглядів: 71


Експерт розповів, що буде з доларом до кінця року

843179_w_300В Україні до кінця року на валютному ринку будуть коливання. Через економічні та політичні чинники.

«Вже склалася сумна традиція циклічності коливань курсу національної валюти. Це в значній мірі пов’язано зі структурою економіки. Коли левова частина експорту — це, в кращому випадку, напівфабрикати, тоді багато залежить від ціни у світі на напівфабрикати і сировину», — заявив економіст Борис Кушнірук, передає Обозреватель.

За його словами, в Україні через сировинну структуру коливання валюти відбуваються у серпні та вересні. У цей час гривня знецінюється. У другій половині жовтня — на початку листопада курс валют стабілізується.

«У грудні виросте попит на іноземну валюту. Це пов’язано зі святами та закриттям зобов’язань за товарними кредитами. У результаті гривня знеціниться. Цей процес триватиме до кінця січня. У кінці січня — початку лютого національна валюта почне зміцнюватися. Це триватиме до серпня», — підкреслив експерт.

Він додав, що подібні валютні коливання відбуваються кожного року.

«Цього року є всі підстави, щоб в середньорічному вимірі гривня була більш стійкою, ніж це було заплановано в прогнозах. Говорити про те , яким буде курс на кінець року складно. Це буде залежати від економічних та політичних факторів», — підсумував Кушнірук.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...