Опубліковано: 13.06.2018. Переглядів: 147


У потязі Київ-Ужгород незабаром можна буде замовити повноціннне харчування з меню (+ФОТО)

1-86За кілька днів на 4-х поїздах, що їдуть зі столиці до Маріуполя, Івано-Франківська та Ужгорода відтепер можна обирати їжу на власний смак.

Про це повідомив в.о. керівника «Укрзализниці» Євген Кравцов.

За його словами, «Замість борщу поки гаспачо, але є ще 2 види перших страв, смачні обіди та натуральні чаї і кава… За кілька днів на 4-х поїздах, що їдуть зі столиці до Маріуполя, Івано-Франківська та Ужгорода відтепер можна обирати їжу на власний смак. Меню додаю, ціни демократичні. Що важливо – придбати ланч-бокси можна буде вже при онлайн-покупці квитка. Згодом таку функцію плануємо запровадити і для інших позицій з меню. Замовлення можна оформити на пасажирське місце по телефону, через офіціанта-стюарда або безпосередньо в спеціально обладнаному сервісному купе».

При цьому, Є Кравцов додав, що меню залежатиме від сезонності, крім того, в «Укрзалізниці» планують ще додати і українських страв.

«Асортимент відповідає найвищим стандартам, а упаковка буде підлягати повторній переробці. Поки пасажирам будемо видавати спеціальний запитальник, в якому чекаємо ваші об‘єктивні відповіді про новий сервіс», — підсумував Є. Кравцов.

3-60

2-60

4-86-56

5-29

1-86


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...