Опубліковано: 11.06.2018. Переглядів: 1262


ФФУ суворо покарає збірну Закарпаття за сепаратизм

841809_w_300Збірну Закарпаття чекає покарання за участь у Кубку світу серед невизнаних територій, заявили у Федерації футболу України.

«За підсумками такого розгляду проти цих футболістів будуть застосовані санкції, зокрема — дискваліфікація, після якої гравці не зможуть заявлятися до участі ні в аматорських, ні у професійних турнірах, які проходять на території України під егідою ФФУ.

Також закликаємо правоохоронні органи України звернути увагу на факт участі зазначених гравців у змаганнях, організованих ConIFA, та перевірити їхні дії на предмет пропаганди сепаратизму та посягання на територіальну цілісність і недоторканість України», — йдеться у заяві на офіційному сайті ФФУ.

У складі команди Закарпаття (Карпатальє) грали майже виключно гравці нижчих угорських ліг, а також ветерани, які народилися на території українського Закарпаття або мають там коріння. Виконавців, які б грали на високому рівні в Україні, серед них не було.

Збірна Закарпаття не просто взяла участь, а й виграла Кубок світу-2018 під егідою ConIFA. У фіналі угорці по пенальті обіграли Північний Кіпр (0:0, по пен. 3:2).


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...