Опубліковано: 11.06.2018. Переглядів: 26


ФФУ суворо покарає збірну Закарпаття за сепаратизм

841809_w_300Збірну Закарпаття чекає покарання за участь у Кубку світу серед невизнаних територій, заявили у Федерації футболу України.

«За підсумками такого розгляду проти цих футболістів будуть застосовані санкції, зокрема — дискваліфікація, після якої гравці не зможуть заявлятися до участі ні в аматорських, ні у професійних турнірах, які проходять на території України під егідою ФФУ.

Також закликаємо правоохоронні органи України звернути увагу на факт участі зазначених гравців у змаганнях, організованих ConIFA, та перевірити їхні дії на предмет пропаганди сепаратизму та посягання на територіальну цілісність і недоторканість України», — йдеться у заяві на офіційному сайті ФФУ.

У складі команди Закарпаття (Карпатальє) грали майже виключно гравці нижчих угорських ліг, а також ветерани, які народилися на території українського Закарпаття або мають там коріння. Виконавців, які б грали на високому рівні в Україні, серед них не було.

Збірна Закарпаття не просто взяла участь, а й виграла Кубок світу-2018 під егідою ConIFA. У фіналі угорці по пенальті обіграли Північний Кіпр (0:0, по пен. 3:2).


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...