Опубліковано: 07.06.2018. Переглядів: 666


На Хустщині вчергове звертатимуться до всіх інстанцій у Києві для вирішення проблеми з отрутохімікатами в Рокосові (ВІДЕО)

Screenshot_3-33Свого часу тільки частково вирішили проблему і вивезли з місцевої території рідкі хімічні речовини, вагою близько 51 тонни. 225 тонн, забрудненого пестицидами, грунту ще з 90-х зберігається тут просто неба в металевих ємностях та контейнерах й по сьогодні.

Умови їх зберігання вкрай незадовільні. Корозія понівечила цистерни вже давно, а нещодавно й люди покрали цистерни на метал. Так вивільнили досі законсервовані небезпечні речовини, чим спричинили ще більшу загрозу тутешній екології.

На кадрах добре видно, як природа реагує на відкриті металеві бочки. У найкоротші терміни необхідно залатати цистерни. Адже опади та вітер дозволять хімії розповсюдитись – в цьому переконаний і сільський голова. Власне, не завадила б й охорона об’єкту поки отрутохімікати не утилізують, бо на це знову ж таки необхідна належна реакція держави і мільйони гривень.

Наразі підготувала місцева влада чергові звернення до всіх інстанцій у Києві задля фінансової підтримки та вирішення давно існуючої екопроблеми. Щодо інциденту із крадіжкою, то триває слідство і є сподівання, що винних знайдуть та відповідно покарають. Нагадаємо: неподалік місця забруднення — населений пункт, де під загрозою здоров’я людей, місцева водойма та пасовисько для худоби.

 


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...