Опубліковано: 30.05.2018. Переглядів: 165


«У Порошенка ставлення до підлеглих, як до куль. Вистріляв, треба викидати», — політолог

839797_w_300Президент Петро Порошенко готується до виборів і позбувається одіозних членів команди.

Про це Gazeta.ua сказав політолог Олександор Кочетков, коментуючи звільнення Дмитра Вовка з посади голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг

«У Петра Порошенка ставлення до підлеглих, як до куль. Вистріляв, треба викидати. При чому він вважає, що людина йому зобов’язана, бо отримувала на посаді величезні гроші. Має без претензій залишити крісло і далі всіляко підтримувати свого менеджера.

Порошенко вже почав передвиборчу кампанію. Намагається накопичити позитив. На фоні цього обливатиме брудом своїх супротивників. Розраховує на нечесну агітацію і адмінресурс. Також позбуватиметься одіозних «алергенів» у власній команді.

У політичному сенсі Порошенко — одинак. Хоче, щоб у другий тур вийшов якийсь Ляшко чи Бойко. З якими є домовленості — віддати йому перемогу», — сказав політолог.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...