Опубліковано: 26.05.2018. Переглядів: 6684


Шоколадна фабрика «Золотий фрукт» у закарпатському Буштині виробляє натуральні цукерки за унікальним рецептом (+ФОТО)

15621762_1795463100720120_4125900309222173628_nВ останні кілька років ринок кондитерської продукції стабільно розвивається, але існує жорстка конкуренція, що змушує кондитерів використовувати різні способи завоювання певних його сегментів.

Селище Буштино на Тячівщині відоме своєю багатою історією і унікальними болотно-лісовими комплексами урочищ «Дубрава», «Дуброви», «Мочар», «Мочарка» та «Дубки» (останні два є об’єктами природньо-заповідного фонду).

Саме в Буштині розташована компанія «Золотий фрукт» (Golden Fruit), що виробляє цукерки лише із натуральної сировини: сухофруктів та горіхів.

чорнослив

фініки

персик

Кондитерська фабрика сьогодні виготовляє 5 асортиментів, зокрема, «Чорнослив з горіхом», «Солодкий секрет», цукерки глазуровані «Буштино», «Набір подарунковий»… В основному, це сухофрукт в шоколаді (чорнослив, курага, персик, інжир, фінік).

IMG_6038

Аби дотримуватись високих стандартів, сировину для власної продукції закуповують лише найвищого ґатунку. Шоколад для фабрики виготовляють за спеціальним рецептом. А от, основний елемент цукерки – чорнослив, в Україні майже не вирощують промисловими масштабами. Тож його доводиться завозити з-за кордону. Звісно, якщо знаходять дрібних місцевих заготовлювачів, використовують лише закарпатський продукт. Адже, саме Срібна земля здавна славилась величезними садами, де вирощували найкращі фрукти. До слова, «Золотий фрукт» має власний сад на 100 гектарів, що дозволяє виходити на потрібну кількість заготівельної продукції.

«Колись були заготівельні пункти, де заготовляли, сушили фрукти. Але, сьогодні їх немає. Дуже багато колгоспних садів скасовано, посадки дерев немає. Тому, ми змушені закуповувати сировину для нашої продукції, у тому числі за кордоном. Якщо населення пропонує нам сиру заготовку із власного саду, то звісно, ми її забираємо (купуємо), самі сушимо. Ми обов’язково заготовляємо, нашу сировину. Тому, що нашу, закарпатську сливу з жодним іншим регіоном чи країною, зрівняти не можна. Вона має особливий смак»,зауважив технолог Олександр Харкавий.

Слід зазначити, що тут почали розширювати асортимент сувенірних коробок, І хоча нові коробки на порядок дорожчі, споживач готовий платити за красу, за картинку, якщо вона подобається. А якщо покупець отримає смакове задоволення потім, коли відкриє цю коробку, то ще не раз повернеться. Як приклад, можна назвати «коробочний» проект «Буштино» — коробка завоювала попит і продається не гірше, ніж інші.

59571_20180505_094709-04021138

солодкий секрет (2)

116401_558146_316240_1446894216-58498585

Основне завдання, яке стоїть перед «Золотм фруктом» — насичення ринку кондитерськими виробами і зміцнення завойованих позицій за допомогою розширення асортименту виробничої продукції. Великий позитив ще й у тому, що буштинську шоколадну фабрику включили до екскурсійних маршрутів — туристи, яких ми застали цього дня у фірмовому магазині на території підприємства були у захваті від якості й особливого смаку цукерок. Купували для себе й друзів, обіцяли повернутися сюди ще.

…Кажуть, аби покращити настрій, треба з’їсти плитку шоколаду. А щоб продукція на шоколадній фабриці була справді смачною, її треба робити з душею і гарним настроєм. Саме тому, за рахунок високої якості, продукція шоколадної фабрики «Золотий Фрукт» користується великим попитом на ринку.

Сайт шоколадної фабрики «Золотий фрукт» (Golden Fruit): http://goldenfruit.ub.ua/

Офіційна сторінка у Фейсбук: Golden Fruit


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


One thought on “Шоколадна фабрика «Золотий фрукт» у закарпатському Буштині виробляє натуральні цукерки за унікальним рецептом (+ФОТО)

  1. Львів

    Кушту вали друзі із Закарпаття передали 10+

    Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...