Опубліковано: 25.05.2018. Переглядів: 399


Квартира під Банковою і маєток в Конча-Заспі: показали розкішне життя «ад’ютанта» Порошенка (ВІДЕО)

photofacefun_com_1527239154Журналісти виявили у одного із депутатів фракції «Блоку Петра Порошенка» квартиру навпроти Адміністрації президента України, маєток в Конча-Заспі та 8 елітних авто, записаних на незаможних людей.

«Офіційно Олександр Грановський – один зі 136 депутатів фракції президента. Неофіційно ж його називають і куратором Банкової в судах та прокуратурі та помічником президента України Петра Порошенка «з особливо важливих справ», які не завжди мають стосунок ані до депутатської роботи, ані до інтересів держави», — йдеться в повідомленні програми «Схеми» на Радіо Свобода.

Журналісти неодноразово бачили, як народний обранець сідає у елітні броньовані автівки.

«Цей елітний автопарк народний депутат, схоже, ретельно приховує, адже не декларує його ані у власності, ані у користуванні. Номерні знаки на одному із «Мерседесах» закріплені за старим ВАЗом, що може свідчити про те, що це оперативний номерний знак або знак прикриття.

Коли журналісти почали досліджувати нерухомість депутата Олександра Грановського, натрапили на вже знайоме прізвище. У селищі Козин журналісти зафіксували, як зранку автівки, якими користується народний депутат Грановський, виїжджають із воріт маєтку.

«Цей будинок орендує громадянка Якубова Ольга Сергіївна у В’ячеслава Афоніна. Того самого Афоніна, на якого зареєстрований мікроавтобус, що супроводжує у поїздках авто Грановського. Згідно з даними, отриманими з джерел програми, В’ячеслав Афонін у серпні 2017 року взяв цей будинок в іпотеку, а за два тижні здав в оренду Ользі Якубовій».

Юристи кажуть, що може бути факти незаконного збагачення якщо виявиться, що майно, оформлене на третіх осіб, насправді придбане самим депутатом, і при цьому він не зможе пояснити легальне джерело коштів на нього. Адже Олександр Грановський декларує, що отримує лише депутатську зарплату і не має власного бізнесу.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...