Опубліковано: 17.05.2018. Переглядів: 190


Литва обмежує в’їзд українських заробітчан

837590_w_300 (1)Литва вирішила встановити квоти на деякі професії для закордонних працівників. Рішення обумовлене великою кількістю трудових мігрантів з України. Насамперед у Литві стрімко більшає українських водіїв та будівельників, пише «Новое время«.

«Може початися процес витіснення з ринку праці наших громадян, оскільки це більш дешева робоча сила», — сказав віце-канцлер Литви Дейвідас Матульоніс.

Квоти не планують встановлювати на фахівців з високою кваліфікацією. Загальний перелік обмежень підготують до жовтня 2018 року.

«Встановлення квот на деякі професії — нормальне явище. Литві як невеликій країні потрібно захищати свій ринок праці. У разі введення Литвою квот заробітчани з України не матимуть жодних проблем, оскільки українці є останнім великим робочим резервом в Європі», — сказав Василь Воскобойник, голова Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування.

На його думку, литовські квоти на іноземну робочу силу навряд чи довго протримаються.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...