Опубліковано: 17.05.2018. Переглядів: 509


Сьогодні Вознесіння Господнє: що не можна робити цього дня

774404_w_300Вознесіння Господнє відзначають на 40-й день після Великодня. У цей день дух Ісуса Христа вознісся на небо, де з’єднався з Богом.

Gazeta.ua зібрала традиції свята, та що не можна робити цього дня.

За народними прикметами саме після Вознесіння Господнього літо набуває прав, тому в цей день всі радіють, прикрашають будинок зеленню, ходять у гості до близьких.

У 40 днів між Великоднем і Вознесінням особливо шанували жебраків і хворих людей. Їм роздавали милостиню. Заборонялося кидати сміття і плювати на вулицю, тому що «можна потрапити в Христа, який приходить у будинки під виглядом жебраків».

Росу цього дня вважали цілющою, а лікувальні властивості трав посилювалися і зберігалися до настання Івана Купала (7 липня). Тому рекомендують вранці вмитися росою. Дівчатам це допоможе зберегти красу і молодість, а людям похилого віку подарує сили.

У цей день не можна вимовляти фразу «Христос Воскрес», оскільки на Вознесіння з храмів виносять плащаницю. Існує помилкове народне повір’я, що на Вознесіння потрібно обов’язково пом’янути померлих предків.

У Вознесіння Господнє не можна думати про погане. Замість цього радять згадати померлих родичів. Цей день краще провести в колі сім’ї.

Великим гріхом вважають роботу цього дня. Краще присвятіть його спілкуванню з рідними та близькими. Не варто проводити будь-які обряди, які можна знайти в інтернеті.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...