Опубліковано: 16.05.2018. Переглядів: 617


Закарпатський нардеп: Громадян позбавляють права їздити на якісних і недорогих автомобілях з Європи і США

evroblyahi-900x6001Українців позбавляють права їздити на якісних і недорогих автомобілях з Європи і США — в грудні 2018 року спливає дія закону, який встановлює пільгові ставки акцизу для імпортних вживаних автомобілів («Про внесення змін до підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів» (проект 3251).

Якщо дію закону не буде продовжено на 2019 рік (або на постійній основі), десятки тисяч українських сімей будуть позбавлені можливості легально придбати за кордоном якісний автомобіль і недорого поставити його на українську реєстрацію, як того вимагає Закон.

Втім, парламент може продовжити дію зазначеного закону на наступні роки. Про це повідомив ініціатор і автор закону народний депутат від Закарпаття Роберт Горват.

За словами ініціатора законопроекту 3251 народного депутата Роберта Горвата, внаслідок дії встановлених законом акцизних ставок в Україні офіційно було розмитнено 80 тисяч вживаних автомобілів, а дохід держбюджету від процедури їх розмитнення становить 5,4 млрд. гривень.

Горват зазначив, що парламент, швидше за все, повернеться до розгляду цього закону в 2018 році, оскільки його дія закінчується в грудні 2018 року.

«Думаю, цей закон можна продовжити ще на пару років», — зазначив він.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...