Опубліковано: 16.05.2018. Переглядів: 185


Депутати планують спростити поховання померлих

tsvuntarВерховна Рада України хоче змінити закон України та спростити процедуру поховання.

16 травня на пленарному засіданні за зміни до закону у першому читанні проголосували 235 народних депутатів.

Законопроект пропонує виключити із закону України «Про судову експертизу» положення, згідно з яким основою проведення судової експертизи є відповідне судове рішення або рішення органів досудового розслідування, або договір з експертом або експертної установи, якщо експертиза проводиться на замовлення інших осіб, — про це пише «Інтерфакс-Україна».

Положення про обов’язкове звернення слідчого до суду для отримання експертного висновку ускладнює процедуру похорону.

Національна поліція поскаржилася на проблеми з похованням померлих через зміни до КПК. Суди задовольняють тільки 41% клопотань про поховання протягом доби.

У березні Верховна Рада на своєму засіданні не змогла вилучити низку скандальних положень з Кримінального процесуального кодексу України, які з’явилися в ньому з ухваленням скандальної поправки народного депутата від «Радикальної партії» Андрія Лозового при голосуванні 3 жовтня минулого року за закон про внесення змін до низки кодексів у зв’язку з судовою реформою.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...