Опубліковано: 16.05.2018. Переглядів: 1073


«Бог, напевно, мене любить»: один із байкерів бачив, як в ДТП на Закарпатті його друзів розкидало від удару з машиною (ФОТО)

bajker_5afadee3ed527На жаль, байкер, який потрапив в Закарпатті 14 травня в страшне ДТП, спровоковане п’яним водієм Mercedes, не дожив до ранку. Спочатку травми 50-річного чоловіка, на думку лікарів, були несумісні з життям. У мотоцикліста були відірвані кінцівки і переламані ребра. Крім того, у потерпілого був забій серця. Медики намагалися врятувати йому життя. Однак під час операції його серце кілька разів зупинялося.

Ще одна постраждала — 48-річна байкерша — втратила ліву ногу. Також у неї розрив легені. У поліції повідомили, що її стан здоров’я стабільно важкий. Жінка в реанімації, але знаходиться при свідомості. Дихає самостійно і спілкується з медиками. Третій потерпілий, який отримав травму ноги і м’яких тканин, від госпіталізації в Мукачево відмовився. Він уже відправився на лікування в Угорщину. Журналісти поговорили з одним із байкерів, який їхав в тій же колоні, але уникнув травм. Шомі Тихомир вважає, що залишився живий тому, що його любить Бог.

«Я йшов другим в колоні, — сказав Шомі. — Бачив, як нам назустріч на величезній швидкості мчить автомобіль. Ми якраз заходили на поворот, а Mercedes перетнув суцільну і врізався в першого байкера. Хлопця покрутило, і він вилетів з траси. Мене автомобіль якось оминув. Хоча я вже думав, що це все — кінець. Але Бог, напевно, мене любить. В той момент я не озирнувся. Ззаду їхали ще два мотоцикли з нашої колони. Думав, раз мене обійшло стороною, то вже з ними точно нічого не станеться. Але почув скрегіт металу. Глянув назад, а їх всіх розкидало по трасі!»

«Водієві Mercedes вже оголошено про підозру, — повідомила прес-офіцер поліції Закарпаття Тетяна Щеголева. — У нього в крові було 2,18 проміле алкоголю, що в десять разів перевищує норму. Чоловік заарештований. Кримінальну виробництво не буде перекваліфіковано у зв’язку зі смертю одного з потерпілих байкерів, так як стаття 286 частина 2 передбачає тяжкі наслідки. Винуватцю аварії загрожує до восьми років позбавлення волі».


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...