Опубліковано: 15.05.2018. Переглядів: 432


Закарпатські активісти запровадили соціальну акцію з боротьби з поліетиленовими відходами (ВІДЕО)

smittia_9829Соціальний відеоролик оприлюднили сьогодні на своїй сторінці у соціальній мережі facebook представники громадської організації «Щасливі діти». У хвилинному відео порушується велика проблема життєдіяльності людини – накопичення поліетиленових відходів і їх негативний вплив на довкілля.

«Один середньостатистичний супермаркет ЩОДНЯ продає до 1000 пакетів. Скільки супермаркетів в Ужгороді? А базарів? А інших торгових точок? Це ми зараз про великі з ручками. Не враховуючи тих, що називають «безкоштовними». Але насправді вони ще й як коштовні. І ціна їм – наше забруднене довкілля. А що таке 200 років? Це час, коли наші правнуки, будучи повнолітніми, мають шанс «зустрітися» з тим пакетом, який Ви сьогодні взяли на касі супермаркету. Не кажучи вже про вплив того всього «багатства» на екологію та здоров’я ваших найрідніших», – пояснюють активісти.

Соціальне відео стало одним із міні-проектів «Вільного простору», що реалізовується за підтримки Агентства з міжнародного розвитку та співробітництва SlovakAid.

Аби популяризувати екоідею, представники ГО пропонують поширювати відео із хештегом: #атобіпакетпотрібен? Автор кожного 10, 20, 30 і так до 100 перепоста отримає в подарунок екоторбу, яку задекорує на свій смак під час майстер-класу, влаштованого саме з цієї нагоди.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...