Опубліковано: 15.05.2018. Переглядів: 366


Замість пігулок – дезінфікуючий засіб: Медсестра переплутала ліки і обпекла дитині стравохід

837017_w_300У місті Павлоград на Дніпропетровщині медсестра переплутала препарати і видала 13-річній дівчинці замість ліків дезінфектант.

Дитина його ковтнула й отримала опік, — пишуть «Подробиці».

В обласній дитячій лікарні Влада лежить з опіками стравоходу. Їй боляче ковтати навіть воду. У Павлоградській лікарні дівчинці діагностували запалення підшлункової залози.

В перший же день лікування медсестра замість пігулок дала їй дезінфікуючий засіб.

«Зробила ковток – почало все палати. Я кажу, що мені боляче. Вона каже: «Ну як? Не може бути такого!» Вона як подивилась, що мені дала, ахнула. Сказала, що її з роботи попруть. Мене просто повели блювати, підносили все воду, воду, воду. Мені все пекло — горло, ніс, шлунок», – каже дівчинка.

Шлунок їй промивали 3 години. Лише коли приїхала мати, Владу відвезли «швидкою» до обласної дитячої лікарні. Як з’ясувалося, замість ліків – їй дали дезінфікуючий засіб. Телефоном медсестра, яка переплутала препарати, пояснити нічого не змогла. Валентину Сиротченко вже відсторонили від роботи.

«Вибачте, не можу, я знервована. У лікарню попаду. Мені погано дуже і так», – говорить Валентина Сиротченко, медсестра дитячого відділення Павлоградської міської лікарні №1.

У лікарні проводять службове розслідування. Поки що від роботи відсторонені і головний лікар, і завідувач дитячим відділенням. Призначені виконувачі обов’язків виправдовують медсестру. Пакетики з лікарським препаратом і дезінфікуючим засобом – ззовні майже однакові, і обидва – у вигляді гелю.

«Людина переживає, людина точно так само переживає, як би і ви вели себе в цій ситуації. Складна ситуація, вкрай складна, неприємна», – каже Надія Івашечкіна в. о. головного лікаря Павлоградської міської лікарні №1.

Правоохоронці з’ясовують, чому дезінфікуючий засіб зберігався разом із медикаментами.

«Зараз поліція проводить невідкладні слідчі дії, щоб найближчим часом повідомити цьому працівнику про підозру і в подальшому обрати міру запобіжного заходу», – говорить Ганна Старчевська, начальник відділу комунікації ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області.

Стан дівчинки нині – середньої тяжкості. У лікарні вона пробуде ще щонайменше 10 днів.

«Отримує антибактеріальну, протизапальну та гормональну терапії. Заплановане проведення контрольної гостроскопії», – говорить Олександр Гладкий завідувач відділення реконструктивної хірургії обласної дитячої лікарні.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...