Опубліковано: 14.04.2018. Переглядів: 1234


В Хусті оголосили конкурс «Сакура на твоїй вулиці»: планують висадити ще 500 саджанців японської вишні

30706928_1824548750918309_1422577126455902208_nЙмовірно, вже наступної весни місто Хуст прикрасять ще 500 деревцят сакур. Така ідея виникла у корінного хустянина, закарпатського мецената Степана Деркача. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, оголосивши конкурс серед мешканців вулиць рідного міста.

«Щоб привернути більше уваги туристів та гостей до рідного Хуста, хочеться бачити його в сакурах, зробивши це дерево візитівкою міста з славетною історією. Саме тому оголошую конкурс для вулиць Хуста на висадку 500 саджанців сакур весною наступного року. Вимоги до мешканців мінімальні: на власній вулиці викопати ями для дерев і в майбутньому дбайливо доглядати за ними. Сподіваюся, моя ініціатива знайде підтримку серед земляків і сюди в недалекому майбутті приїжджатимуть звідусіль не лише побачити Долину нарцисів, а й милуватися чудовим рожевим цвітом цих екзотичних дерев»,написав Степан Деркач.

 

УВАГА! КОНКУРС!

До уваги голів вуличних комітетів, голів ОСББ, мешканців Хуста!

Благодійна організація «Благодійний фонд Степана Деркача», за інформаційної підтримки інтернет-видання «Дзеркало Закарпаття», оголошує конкурс «САКУРА НА ТВОЇЙ ВУЛИЦІ».

Весною 2019 року, за сприяння Деркача Степана Тиберійовича, засновника благодійної організації «Благодійний фонд Степана Деркача» заплановане висадження 500 саджанців сакур. Саме Ваша вулиця може отримати безкоштовно деревцята сакур та вже незабаром зацвісти неповторним та красивим цвітом!

Шановні голови вуличних комітетів, голови ОСББ, та мешканці міста! Відправляйте заявки з поміткою «САКУРА НА ТВОЇЙ ВУЛИЦІ» на електронну адресу: dzerkalo-zakarpattya@ukr.net.

В заявці вкажіть:

- чому саме Ваша вулиця повинна перемогти?
- чи мешканці вулиці візьмуть на себе відповідальність за збереження та догляд за саджанцями?
- при можливості надати рішення зборів мешканців вулиці по цьому питанню.

КОНКУРС ТРИВАТИМЕ ДО 01 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ. РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ БУДУТЬ ОГОЛОШЕНІ НА САЙТІ  «ДЗЕРКАЛО ЗАКАРПАТТЯ».


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...