Опубліковано: 13.03.2018. Переглядів: 513


2-річний хлопець із прабабою померли за загадкових обставин (ФОТО)

825554_w_300У квартирі на Львівщині знайшли мертвими 2-річного хлопчика і його прабабу, 67 років. Загалом у приміщенні було п’ятеро людей. Трьох — діда та ще двох онуків, 7 та 5 років забрали до лікарні.

Отруїлися чадним газом — такі попередні дані поліції. Газовики версію про отруєння спростовують, йшлося в ТСН.

Вранці 26-річна Оксана з найстаршою донькою пішла у гості, вдома з меншими дітьми залишилася прабаба та дід. Коли жінка повернулася додому, двері були замкнені і ніхто не відчиняв. На крики Оксани збіглися сусіди, сокирою вибили двері, винесли дітей на сходи та намагалися надати допомогу.

«Діти всі повально лежали на підлозі, самий меншенький, Максимчик, помер на ліжечку. Люди прибігли, дітей почали хапати надвір, тут сусід знизу і сусідка зразу штучне дихання для того хлопчика, бо бабця вже була холодна», — розповіла сусідка Ольга Климова.

У поліції кажуть, що причина смерті дитини і жінки — отруєння чадним газом, про це свідчить судово-медичне дослідження. Ніби мешканці цієї квартири обігрівали приміщення за допомогою камфорок газової плити, накладаючи на неї металеві предмети для здійснення тепловіддачі.

Натомість у місцевій газовій службі не вірять, що людей вбив чадний газ, там електричне опалення, плита була відімкнена, а вентиляція справна.

Остаточну причину смерті двох людей у поліції обіцяють назвати після усіх експертиз.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...