Опубліковано: 04.03.2018. Переглядів: 709


Хустянин отримав бронзу на Чемпіонаті України з пауерліфтингу (ВІДЕО)

photofacefun_com_1520163666Для Дениса спорт – це життя. Він взагалі не уявляє себе десь інде і від коли себе пам’ятає: завжди приділяв йому найбільшу увагу. Тренажерний зал, як рідний дім, Друзі – спортсмени, а силові змагання – черговий крок до мети та успіху.

У минулому ж Денис футболіст, 5 років поспіль фітнес – тренер і вже півтори роки справжній фанат пауерліфтингу.

Перші змагання хлопця з пауерліфтингу відбулися на Закарпатті, у Виноградові, але він не зупинився й пішов далі. Торік взяв участь у Кубку України з цього виду спорту і став бронзовим призером. Цього року вже на Чемпіонаті України_ у сумі триборства, що відбувся у Коломиї, посів третє місце. Однак поїхав туди не сам, а з командою. Саме тренеру і своїй команді завдячує Денис. А також усім небайдужим хустянам, які весь час підтримували його на шляху до таки успішного результату. Насправді тренер покладає на Дениса великі надії. Та і взагалі хустська команда пауерліфтерів – одна з кращих в області.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...