Опубліковано: 27.02.2018. Переглядів: 196


Стало відомо, скільки коштувала українцям діяльність Порошенка у 2017 році

523003Упродовж 2017 року на обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне й матеріально-технічне забезпечення діяльності президента України Петра Порошенка, а також його Адміністрації, було витрачено 802 млн 328 тис. гривень бюджетних коштів.

Про це йдеться у відповіді Державного управління справами на запит «Українських Новин».

Найбільші статті витрат – на забезпечення діяльності президента, Адміністрації й інших допоміжних органів (237,4 млн гривень) і на забезпечення функціонування державного авіаційного підприємства «Україна» для перевезення вищих посадових осіб держави й очолюваних ними офіційних делегацій (222,8 млн гривень).

У 126,5 млн гривень обійшлося забезпечення послугами автомобільного й водного транспорту Порошенка, Адміністрації, керівників інших державних органів.

У 81,2 млн гривень – забезпечення функціонування державних резиденцій, утримання адміністративних і господарських об’єктів.

34,3 млн гривень було витрачено на здійснення закордонних візитів Порошенка, ще 7 млн – на їх підготовку, а 2,5 млн – на відрядження співробітників Адміністрації й Держуправління справами.

13,9 млн гривень витратили також на проведення офіційних заходів за участю Порошенка.

7,3 млн гривень – на перевезення авіарейсами голови Верховної Ради Андрія Парубія, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана й очолюваних ними офіційних делегацій.

5,7 млн гривень – на авіаперевезення по Україні делегацій на чолі з Порошенком.

На проект із облаштування приміщень для представництва НАТО в Україні було витрачено 12 млн гривень, а на проведення представницьких заходів – 10,3 млн гривень.

Витрати на інші статті програми із забезпечення діяльності Президента й Адміністрації становили менше 5 млн гривень.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...