Опубліковано: 23.02.2018. Переглядів: 398


Рибачук: Пашинський сказав Єгору Соболєву: Якщо буде спроба альтернативного Майдану – ми вас знищимо

1457817Після розгону «студентського Майдану» почалася кампанія з його «шельмування», зазначив колишній український віце-прем’єр Олег Рибачук в інтерв’ю головному редакторові видання «Гордон»  Олесі Бацман.

Після розгону «студентського Майдану» у листопаді 2013 року народний депутат від «Батьківщини» Сергій Пашинський, який відповідав за організаційні питання, телефонував із погрозами Єгору Соболєву, який був комендантом. Про це колишній український віце-прем’єр Олег Рибачук повідомив в авторській програмі Олесі Бацман на телеканалі «112 Україна».

«Почалася велика кампанія шельмування «студентського Майдану». Відбувся показовий епізод, про який мені розповів Єгор Соболєв… Із Пашинським. Він нібито відповідав за безпеку. Якщо мій мобільний телефон не прослуховують, я почуваюся занепокоєно, за будь-якого режиму. Я навіть спеціально цим користуюся. Але деякі люди до такого не звикли. Єгор був украй здивований, що йому на мобільний зателефонував Пашинський і попередив, що якщо буде спроба розмістити альтернативний Майдан із протилежного боку Поштамту, то – «ми вас знищимо», – розповів він.

За словами Рибачука, Пашинський поінформував, що всі телефони прослуховують.

«Передай Руслані, – каже, – що завтра від вас нічого не залишиться». Соболєв розповідає, що надсилає смс Руслані – і відразу телефонує йому Пашинський. «Молодець, – каже, – правильно зробив». Соболєв дивувався – хто це нас прослуховує», – сказав екс-віце-прем’єр.

У ніч на 30 листопада 2013 року було розігнано наметове містечко опозиції, що виступала проти припинення українським урядом підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Постраждали переважно студенти. Після розгону акція набула різко антипрезидентського і антиурядового характеру.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...