Опубліковано: 16.02.2018. Переглядів: 2967


Закарпатка знялася у відомому серіалі (ФОТО)

577d089864970d023a5e5690f89cbfc8_1245x450-768x278Олена Курта — українська актриса. В серіалі «Школа» грає роль безпринципного завуча «Дарину Петрівну».

Про це повідомив у себе на сторінці Федір Шандор.

Народилася в Ужгороді. Вивчала «акторську майстерність для кіно» в школі Михайла Кострова, де також навчався Микита Вакулюк, який грає вчителя англійської Алекса. Правда, вчилися актори в різний час.Також навчалася в Національній академії державного управління при Президентові України, вивчала державне управління. Зараз проживає в Києві.

Т/с “Школа”
Мелодрама
Україна, 2018
Режисер: Уманець Сергій, Толкуншкін Сергій, Литвиненко Ірина
У ролях: Силенко Яніна, Вакулюк Микита, Курта Олена, Тихомиров Анатолій, Лукьянов Роман, Кудашова Ірина, Василенко Єлизавета, Петренко Олександр, Осадчук Богдан, Виговський Олег, Трінчер Анна, Чернявська Карина та ін.

Школа – серіал про життя школи в невеликому місті. Головна героїня Катерина – успішна бізнес-леді, дочка якої намагається покінчити життя самогубством. В лікарні дізнавшись, що це вже 3-тя спроба п’ятнадцятирічної Ніки себе вбити , Катя усвідомлює, що зовсім нічого не знає про життя своєї дитини. Аби не допустити нової спроби суїциду і налагодити стосунки із дочкою, героїня влаштовується вчителькою економіки до школи, куди переводить і Вероніку. Випадково жінка знайомиться із сином директора нової школи , успішним адвокатом у минулому. Він теж під впливом обставин змушений піти працювати вчителем англійської. Разом вони намагаються змінити звичну систему освіти, зацікавити учнів, а не вчити для галочки. У нових для себя обставинах, вони стикаються із різними типовими для школи викликами – хамством учнів, хабарництвом вчителів, нахабними батьками, інтригами коллег. А найголовніше – своїм непростим минулим , яке наздоганяє їх в самий непідходящий момент.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...