Опубліковано: 14.02.2018. Переглядів: 352


Порошенко хотів приховати переговори з Путіним

820602_w_300Президент Петро Порошенко хотів втаємничити факт розмови з Володимиром Путіним.

Про це у коментарі Gazeta.ua сказав політолог Михайло Басараб.

«Очевидно, навіть він розуміє, що проводити такі контакти з Кремлем у напівтаємному форматі не зовсім правильно. Саме тому ми дізнаємося про це лише після публікації у ЗМІ.

Пєсков і раніше натякав на періодичні неофіційні контакти між Порошенком і Путіним. Це додатковий аргумент для звинувачення українського президента у непослідовній позиції у ставленні до держави-агресора.

Поведінка президента, починаючи з його так званого «мирного плану» і завершуючи оцими таємними переговорами, створює плутанину у свідомості українців. Невизначеність і нерозуміння, що відбувається насправді. Людям складно збагнути: у нас війни чи якісь «тимчасові непорозуміння» з Кремлем, «конфлікт на Донбасі» чи таки війна з Росією?

Порошенко піддався на гібридну модель протистояння з Росією, а фактично потурає такими вчинками знищенню української державності. Таким чином деморалізує українських військових, які знаходяться на передовій. Всі українці не можуть зрозуміти, яка позиція президента, України у ставленні до агресора?

Поки що бачимо непослідовну позицію глави держави в очах громадян. Це найбільше зло і злочин у такий непростий час. Коли суспільство повинно бути мобілізоване на відсіч Росії. Яка веде війну на фізичне знищення України і українців», — каже політолог.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...