Опубліковано: 14.02.2018. Переглядів: 298


Розвідка США передбачила дострокові вибори в Україні

1514607283Нинішня ситуація в Україні може призвести до дострокових виборів, йдеться в доповіді директора Національної розвідки США Дена Коутса, представленого в сенаті, — пише інформагенство РИА Новости.

Відзначається, що таке може статися через ряд факторів:

незадоволеності населення темпом реформ, погіршення рівня життя, посилення корупції і загострення політичних протистоянь.

У доповіді також йдеться, що опозиція спробує скористатися ситуацією в суспільстві, щоб «послабити президента України Петра Порошенка і провладну коаліцію напередодні виборів».

Це все, на думку авторів документа, несе загрозу для економічного відновлення України та може призвести і до змін у зовнішній політиці.

Президентські і парламентські вибори повинні пройти в Україні в 2019 році. Різні політичні сили вимагають дострокових виборів у Раду, вважаючи нинішній її склад неефективним. Деякі опозиціонери також виступають за імпічмент Порошенка.

Сам Порошенко неодноразово заявляв, що дострокові вибори загальмують реформи і дестабілізують ситуацію в країні.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...