Опубліковано: 13.02.2018. Переглядів: 324


Видворення Міхеіла Саакашвілі було особистим побажанням Порошенка, — політолог

820450_w_300Видворення Міхеіла Саакашвілі було особистим побажанням Петра Порошенка. Але цим президент допустився помилки, сказав у коментарі Gazeta.ua політолог Олексій Кочетков.

«Саакашвілі був колишнім другом, а зараз став особистим ворогом Порошенка. Побажання видворити були давно. Ніхто не хотів цим займатися — у владі дурних практично немає. Всі все добре розуміють, що це не є законним — дії прикордонної служби на території Києва, а не в межах кордону. Були звинувачення від Генпрокуратури, плівки, підозри. Що Саакашвілі брав участь у спробі державного перевороту — важкого злочину. І фактично його вивезення — це сприяння в ухиленні від правосуддя. Врешті Порошенко домігся свого», — розповідає експерт.

«На жаль, Саакашвілі буде паплюжити міжнародний імідж України. Привертатиме увагу до інших розслідувань. Буде більш ефективним і дошкульним для влади, якщо перебуватиме у Європі. Тому що як організатор протестів він не є ефективним.

Порошенко зробив помилку, бо особисті інтереси взяли верх над політичним розрахунком. Саакашвілі потрібно було тримати біля себе.

Ситуація з акціями протесту виглядає 50 на 50: можуть вщухнути, коли втратять такого яскравого промовця, або оживуть — якщо з’являться нові, перспективні, не заплямовані лідери», — каже Кочетков.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...