Опубліковано: 22.01.2018. Переглядів: 745


На Закарпатті взагалі немає вакцини від кору, паротиту та краснухи – ОДА

b316813c1a34af62deab195b6d2c3863Із понеділка, 22 січня, дитячі навчальні заклади Тячівського району (загальноосвітні школи, дитсадки, школи мистецтв) закриваються на два тижні на карантин.

Відповідне розпорядження прийнято головою Тячівської райдержадміністрації у зв’язку з різким збільшенням захворюваності на кір. Дитячі заклади не працюватимуть два тижні, до 5 лютого. Напружена ситуація з кором також в Ужгородському та Хустському районах Закарпаття.

Тим часом, як повідомили у прес-службі Закарпатської ОДА, хвороба продовжує швидко поширюватися областю. Станом на вечір п’ятниці (19.01) на Закарпатті зареєстровано 299 випадків кору і щодня продовжують реєструвати нові. 78 відсотків хворих – це особи до 17 років, а головна причина хвороби в тому, що дітей свого часу не щепили через відсутність вакцини.

Найбільша біда, що область не отримує вакцину й далі. Протягом минулого року Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) дало Закарпаттю менше третини від необхідної кількості вакцини, тому керівництво області змушено були просити її, як гуманітарну допомогу, в Угорщини. Нині ж а Закарпатті вже два тижні немає жодної вакцини від кору, а всі звернення в МОЗ ігноруються, стверджують в обладміністрації.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...