Опубліковано: 21.01.2018. Переглядів: 269


СБУ видала Порошенкові документи на чуже ім’я на прохання Держохорони – ЗМІ

27_tnПрезидент України Петро Порошенко з родиною міг покинути Україну за паспортами на вигадані імена, коли виїздив на Мальдіви, пише «Страна».

Президент України Петро Порошенко і члени його сім’ї мають на руках так звані ДОП – документи оперативного прикриття. Про це повідомляє видання «Страна» із посиланням на джерело в українських спецслужбах.

«Гелетей (начальник Управління державної охорони Валерій Гелетей. – «ГОРДОН») написав до СБУ листа під грифом «таємно», що на адресу президента надходять погрози. На підставі цього листа СБУ виготовила ДОП – паспорти на вигадані імена. Цим займався департамент оперативно-технічних заходів СБУ», – розповіло джерело.

За його словами, Порошенко з родиною міг покинути Україну за цими документами, коли виїздив на Мальдіви.

18 січня програма «Схеми» опублікувала розслідування Mr. Petro Incognito про відпочинок Порошенка на Мальдівах, який, за даними журналістів, обійшовся главі держави у 14 млн грн.

Згідно з розслідуванням, із Києва на Мальдіви 1 січня вилетів чартер, на якому були зареєстровані пасажири: Віра Лазарєва, Іван Дегтерьов, Євгенія Сафонова, Олександр Сичніков, Катерина Боєва, Віталій Кокорін, Олена Сенченко, Ольга Герасименко.

8 січня чартер із цими самими пасажирами повернувся до Києва із Мальдів.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...