Опубліковано: 13.01.2018. Переглядів: 3077


Смерть у басейні: Жителі Хустщини розповіли подробиці про загибель земляка з Копашнева

Work-pics2565Як уже повідомляло Дзеркало Закарпаття, вчора, 12 січня, в тячівському аквапарку втопився 34-річний житель Копашнева Хустського району. Страшною звісткою у соціальній мережі Фейсбук поділився хустянин Роман Келемен.

Чоловіку стало погано в басейні, внаслідок чого він потонув. На допомогу з персоналу аквапарку ніхто не прийшов. Відпочиваючі намагалися врятувати чоловіка, але було запізно.

Користувачі Фейсбука з Хустщини, серед яких і жінка-свідок, розповіли, що там відбулося.

Віталія Шпір: Була свідком цієї події, потерпілого витягли відпочиваючі з дна басейну без ознак життя(. Робочий персонал, який складається з хлопчаків років 18-19 повтікали із робочого місця, а допомогу надавали відпочиваючі. Це потенційно небезпечний об‘єкт, в якому повинні працювати професіонали і спеціалісти своєї справи, а не дітлахи, які п‘ють пиво за барною стійкою. Про санітарію і відношення до відпочиваючих уже мовчу!!!!
Не рекомендую даний заклад!!!

Анжеліка Білей: Співчуваю родині.Декілька разів там з дітьми і там немає рятувальників і лікаря порушується техніка безопасності ніхто ненаглядає що роблять люди.В нетверезому стані стрибають з труби в саунах на електричні каміни сиплють воду та неймовірно слизько.Безпеки 0 а безопасность70%.Завжди стережу діток невідходячи від них але це важко назвоти відпочинком.

Читайте також: Горе спіткало родину на Хустщині: 34-річний житель Копашнева втопився в басейні

 


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...