Опубліковано: 03.01.2018. Переглядів: 938


Зігнала злість: матір жорстоко побила 9-місячну доньку (ФОТО)

812881_w_300У Вишгородському районі на Київщині 22-річна жінка після сварки з чоловіком зігнала злість на 9-місячній доньці та побила немовля.

Поліцію і лікарів викликала небайдужа жінка, яка побачила на вулиці матір з дитиною. У дівчинки були синці на обличчі й одягнена вона була не по погоді.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Київської області.

Дитину забрали до лікарні. Під час огляду медики виявили у дівчинки численні тілесні ушкодження, серед яких перелом променевої кістки та травма голови.

Як з’ясувалося, кілька місяців тому 22-річна жінка разом із сім’єю переїхала до Вишгородського району з міста Дніпро. Вона виховувалася в неблагополучній родині та неодноразово піддавалася фізичному насильству з боку батьків. А після того, як народила свою дитину, її вигнали з немовлям із дому.

За цим фактом Вишгородська районна адміністрація прийняла рішення про негайне вилучення дитини із сім’ї, а поліція відкрила кримінальне провадження.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...