Опубліковано: 03.01.2018. Переглядів: 3330


«Гудаки» з Нижнього Селища на Хустщині презентуватимуть свій новий альбом у Києві

gudaky18 грудня «Hudaki Village­Band» із Нижнього Селища на Хустщині оприлюднили своє відео «Рекіти». Це лише перша частина більшої роботи, знятої під керівництвом київської режисерки Анни Бурячкової.

Презентовану частину кліпу відзняли в Нижньому Селищі та в інших місцях Закарпаття. А другу, ще не оприлюднену, – у Берліні. Фільм – про двох закоханих, які виросли в невеличкому містечку. Їх розлучає потреба заробітку та пошуку кращого життя. Історія про те, що іноді важливіше слухатися свого серця та інтуїції, а не бігти за мерехтливими вогнями, втрачаючи найцінніше. Пісня «Рекіти», що лежить в основі, – єдина з нового альбому «Yo!», яку музиканти записали вдома, в Нижньому Селищі. Інші – в Ужгороді.
Співзасновник гурту Юрґен Крефтнер каже: «Наш диск іще не випущений, але музика записана, тепер ми працюємо над дизайном. Офіційний реліз заплановано 26 січня на нашому концерті в «CarribbeanClub» у Києві. Це наш перший альбом, який вийде після тривалої перерви з 2011 року. Ми працювали у високопрофесійній студії в Бельгії, але результат нас не задовольнив. Щоб не втратити задоволення і драйв під час записів, нам потрібні хороші акустичні умови. Ми знайшли їх (разом із хорошим пивом) у старому підвалі в Ужгороді, де зараз знаходиться ірландський паб «Egan». Звукорежисер Денис Ямбір із Києва дуже підтримав нас технічно. Зведення записів зайняло ще три місяці. Раніше ми записували наші диски за три дні… Ось чому назва «Йо!» – бо ми врешті зробили це!»


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


One thought on “«Гудаки» з Нижнього Селища на Хустщині презентуватимуть свій новий альбом у Києві

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...