Опубліковано: 22.12.2017. Переглядів: 1040


Порошенко звільнив голову РДА, який скаржився на «смотрящих» у Держгеокадастрі

im578x383-1235Президент Петро Порошенко підписав наказ про звільнення керівника Васильківської райдержадміністрації Дніпропетровської області Сергія Литвинова.

Про це йдеться на сайті глави держави.

Наказ про звільнення з’явився на сайті президента 20 грудня.

Литвинов привернув до себе увагу, коли 24 жовтня під час загальнонаціонального з’їзду в присутності президента і прем’єр-міністра пожалівся на роботу Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру і попросив усунути з посади тимчасового главу Олега Цвяха. За його словами, Цвях розставив «смотрящих» у регіонах.

«Нехай київський Держгеокадастр, вибачте за недержавну мову, забере своїх «смотрящих» у нас по областям і по районам», — сказав Литвинов.

Цвяха спочатку відсторонили, а пізніше звільнили.

За даними видання «Багнет», що у самого Литвинова знайшли ряд серйозних порушень, пов’язаних зі землями. Зокрема. одразу після свого призначення Литвинов нібито поза процедурою передав синові 19 гектарів землі, а потім ще 16 гектарів.

 


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...