Опубліковано: 21.12.2017. Переглядів: 330


Посол Франції: В ЄС порушувалося питання про припинення безвіза для України

izabel-dyumon-702x336Відносини між Україною та ЄС несуть в собі взаємну відповідальність, і для Євросоюзу найважливішим підтвердженням цієї відповідальності було питання боротьби з корупцією. Про це в інтерв’ю Європейської правді заявила посол Франції в Україні Ізабель Дюмон.

За її словами, самовідданість учасників Майдану привела до того, що Євросоюз простягнув Україні «руку дружби, підписавши Угоду про асоціацію і надавши безвізовий режим».

Однак, продовжила дипломат, коли в Європі побачили нападки і атаки на тих, хто веде боротьбу з корупцією в Україні, це було шоком.

«Відверто скажу: ми вважаємо, що це для України — повернення назад! Люди, які стояли біля витоків цих атак на антикорупційні органи, не відповідають тим амбіціям, які ми бачили в період Майдану. Ці представники влади не варті тих українців, які віддали своє життя за майбутнє України », — сказала Дюмон.

На уточнення видання, що можливе рішення про припинення безвіза вдарить не по політикам, що ініціювали відкат реформ, а по простих українцях, дипломат відповіла: «Се ля ві».

«У цьому і полягає принцип політичної відповідальності. Політичні лідери повинні бути гідними і працювати в інтересах України », — додала Дюмон.

Раніше президент Петро Порошенко заявив, що безвізовий режим з Європейським Союзом є «остаточним прощанням» з Російською імперією.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...