Опубліковано: 08.12.2017. Переглядів: 971


В Ужгороді презентували дитячу збірку поезій відомого письменника, літературознавця Миколи Матоли (+ФОТО)

imgonline-com-ua-Resize-GvWXmY8W8a2CrALСьогодні, 8 грудня, в обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулася презентація книжки закарпатського поета, літературознавця, журналіста Миколи Матоли “Петрик грушу малював”, — пише Дзеркало Закарпаття.

Презентація відбулася за участі видавців та членів родини письменника, зокрема, дружини покійного поета Марії Матоли, внучки Емілії Матоли, голови Закарпатського відділення Національної спілки письменників України Василя Густі, головного редактора видавництва «Карпати» Бориса Кушніра, директора цього видавництва Віктора Браславця, художниці Ольги Ладижець, члена Національної письменницької організації, відомої поетеси Лідії Повх-Ходанич та ін. Гості виступили перед присутніми з коротким словом, поділилися спогадами про автора книжки.

imgonline-com-ua-Resize-dmwc4pw571fwbfE

У свою чергу запрошені на захід учні 1-го класу Ужгородської ЗОШ №5 декламували вірші із збірки, а працівниками бібліотеки була організована виставка-презентація книжок Миколи Матоли та фотографій із життя, які надала дружина Марія.

imgonline-com-ua-Resize-GOHfbNEsIUONXa

Нагадаємо, збірка дитячих віршів Миколи Матоли нещодавно побачила світ у Всеукраїнському державному видавництві “Карпати” за сприяння департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА в рамках обласної Програми підтримки видання творів закарпатських авторів.

imgonline-com-ua-Resize-MTlDhUcYe3

imgonline-com-ua-Resize-cv6MUOh5MjSVX

Як зазначається в анотації до видання: “Тонкий лірик у поезії і житті Микола Матола, чиє життя обірвалося зовсім рано, у 40 літ, залишив по собі вагому літературну спадщину, а в ній немало віршів, адресованих і найменшому читачеві. Сьогодні частинка цього доробку йде до дітей та дорослих, які шанують творчість Майстра, лауреата Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка”.

НА ФОТО: Дружина покійного письменника Марія з онучкою Емілією

НА ФОТО: Дружина покійного письменника Марія з онучкою Емілією

imgonline-com-ua-Resize-7uHGm4xS1dJ4c

imgonline-com-ua-Resize-bpj7eS94xUM

imgonline-com-ua-Resize-GvWXmY8W8a2CrAL


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...