Опубліковано: 02.12.2017. Переглядів: 428


Спогади закарпатця: 25 днів у Атлантичному океані (ВІДЕО)

photofacefun_com_1512231796У мережі з’явився короткометражний фільм про трансатлантичну подорож за участю відомого мореплавця, уродженця Закарпаття Семена Деяка та його 19-річного сина.

Нагадаємо, міжнародна експедиція у складі семи чоловік стартувала на початку серпня цього року з мису Доброї Надії на півночі Африки.

Тривала вона більше трьох тижнів і успішно завершилася у порту Стенлі на Фолклендських островах. Загалом мандрівники подолали понад 4,5 тисячі морських миль.

У фільмі розповідається про будні та особливості океанічної подорожі на парусній яхті.

Варто зазначити, що з 2009 року Семен Деяк здійснив більше двадцяти екстремальних подорожей, у тому числі побував на північному й південному полюсах планети та сходив на найвищі вершини африканських гір.

Наслідником батька-мандрівника став його син Семен, який є автором відеострічки «25 днів у Атлантичному океані», пише ГК.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...