Опубліковано: 27.11.2017. Переглядів: 656


Відомий фольк-гурт «Хустяни» заспівав на словацькій «Маковицькій струні» (+ФОТО)

гурт-хМинулими вихідними у Словаччині відбувся відомий 45-ий фестиваль-огляд народних пісень “Маковицька струна”. Цьогоріч гостями престижного конкурсу, що більше сорока років поспіль збирає на одній сцені самобутні співочі таланти української національної меншини в сусідній країні, стали “Хустяни” та солістка-вокалістка Дарина Степанюк із села Порошково Перечинського району.

Популярний фольк-гурт із міста над Тисою приїхав на запрошення організаторів – Союзу русинів-українців Словацької Республіки. У найбільшій залі міста Пряшів – на великій сцені театру ім. Йонаша Заборского запальні хустські музиканти під чаруючі звуки баяна, акордеона, бубена, скрипки, цимбал, сопілки та контрабаса виконали 5 закарпатських пісень у сучасній обробці, завівши своїм драйвом вщент заповнену залу.

viber-image

“Ми мали за честь представляти свою творчість на масштабній музичній події Словаччини – концерті переможців регіональних конкурсів. 25 листопада у Палаці спорту “Мир” мистецькі колективи приймав Бардіїв, а 26-го – Пряшів. Фестиваль було проведено на дуже високому рівні. Його учасниками стали талановиті виконавці народних пісень, дуети, тріо, колективи. До слова, фестивалю передували суворі конкурси у різних округах Пряшівського та Кошицького країв. Тобто фестиваль зібрав кращих із кращих”, – поділився з “Карпатським об`єктивом” керівник гурту Олександр Анишинець.

фест-1

За словами хустян, родзинкою словацького фесту є те, що всі переможці на гала-концерті виконують свої композиції у супроводі професійного оркестру, і таке поєднання народної пісні та професійного звучання просто вражає.

atcn

гурт-х

Богдана КЛЕКНЕР


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...