Опубліковано: 14.11.2017. Переглядів: 1159


Загибель жителя Хустщини на будівництві в Ужгороді: журналісти дізналися подробиці (ВІДЕО)

PM146image0015a080451f3a26Висотна новобудова в Ужгороді. Вже майже зведено 6 поверхів. Ще кілька днів тому роботи тут кипіли повним ходом. Однак наразі робочих не видно. Пустує кран та інше обладнання.

А все через прикрий інцидент. Нещасний випадок на підприємстві забрав життя одного із працівників.

Кримінальне провадження слідчі відкрили за статтею «порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою». У свою чергу розслідують справу і представники інспекції праці. Однак для них наразі , кажуть, вся інформація закрита. Не знають ні ім’я роботодавця , жодної інформації і про загиблого.

Згідно з законодавством, при настанні нещасних випадків зі смертельним наслідком , у роботодавця є доба, аби повідомити інспекцію праці про інцидент в письмовому вигляді,однак, іде майже 3-тя доба, а жодної звістки. Для початку розслідування, чекають допомоги від поліцейських, і тим часом розповідають, — такі ситуації в країні не поодинокі. Ще одна актуальна проблема – жителі, як постраждалі, так і їх рідні не знають як діяти у подібних випадках.

Страх втратити субсидію чи то до прикладу стати помітним для військового призову, плата частини зарплати у бюджет країни…– всі ці чинники спонукають людей до неофіційного працевлаштування. І не рідко жителі навіть не замислюються про наслідки. А у такому випадку, претензій до роботодавця і бути не може, і раптом нещасний випадок, втрата здоров’я – такому працівнику нічого не світить. Максимум, адмінпокарання для підприємця. Однак тут справа не тільки у не бажанні працювати офіційно, подекуди на свій страх і ризик. За таких умов працевлаштовують і роботодавці. І ніхто не відміняв такого чинника як банальна відсутність бодай якоїсь роботи. Хоча у цьому напрямку, нині відчутній позитив, принаймні у цьому переконують у центрі зайнятості.

Повертаючись до конкретного випадку, то зважаючи на ситуацію представники інспекції праці звертаються до рідних, чи то знайомих загиблого. Наразі все, що вдалось дізнатися журналістам «М-студіо», — загиблий був родом із с. Велятино, що на Хустщині.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...