Опубліковано: 14.11.2017. Переглядів: 580


Красная сова замість Синього кита: У мережі запустили нову небезпечну гру для підлітків (ВІДЕО)

sovaРосійська соцмережа Вконтакте запустила нову гру, яка змушує підлітків не спати і обіцяє за це якийсь приз.

Фахівці застерігають: це може бути черговий заклик до суїцидів.

Про це повідомляють Факти.

Зовні група виглядає цілком невинно, вона може здатись просто клубом любителів пернатих. Та, кажуть, за першою реєстрацією може ховатись прихована. А там вже завдання – не спати 12 діб.

Фахівці з IT-технологій кажуть, таким чином у дітей можуть красти особисті дані та інтимні фото для подальшого шантажу.

Те, шо в Україні сайт заборонений, нічого не означає. В інтернеті легко скачуються спеціальні VPN програми, які дають можливість, хоч і з деякими перешкодами, але зайти на сайт. Заборонити їх може хіба РНБО.

Щоправда, Красная сова – це або звичайна страшилка, або лише зародок великої гри, кажуть фахівці, адже в сові – близько 10 різних груп, у киті були тисячі і в них – багато українців.

Щодо Синього кита, то наша поліція продовжує розслідувати цю справу, на Красну сову батьки ще не скаржились. А от психологи кажуть: такі групи виникатимуть постійно. Це як аналог тих самих козаків-розбійників.

Психологи кажуть: заборонити дітям інтернет – нереально, але  батьки мають розуміти, чому діти йдуть саме в групу смерті. Скоріше за все, їм не вистачає уваги.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...