Опубліковано: 10.11.2017. Переглядів: 507


У Закарпатському обласному театрі драми та комедії в Хусті кипить робота над прем’єрною виставою (ВІДЕО)

photofacefun_com_1510337982Закарпатський обласний театр драми та комедії у Хусті запрацював. Нагадаємо, він переїхав сюди з Мукачева і перед переїздом лишився без режисерів та акторів. Театральна трупа досі формується. Наразі із 26 необхідних кадрів нараховується половина і вона вже працює на повну, що відрадно.

Будинок культури, де розмістили театр, взагалі до цього не пристосований. Однак на нього чекає капітальний ремонт. Передусім сцена не відповідає нормам. Її планують збільшити із облаштуванням оркестрової ями. Освітлення та акустика теж не ті, що треба. Але наразі театрали працюють з тим що є.

Над виставою, прем’єра якої очікується вже незабаром, також кипить робота, у цьому допомагає режисер з Києва. Однак, що це за спектакль працівники театру не розголошують, тримаючи інтригу до останнього. До слова, для театралів тут викладають, до прикладу, і сценічну мова. Це заняття є обов’язковим та вкрай важливим, — вважають фахівці. Сценічна мова допомагає також розвинути відчуття темпу. Часто акторам доводиться швидко вимовляти текст задля його чіткості використовують таку техніку. Скоромовки, наприклад, теж відшліфовують темпоритм. Правильна сценічної мова – не єдина вимога до театрала.Тож, тут щоденно працюють над дикцією, хореографією та вокалом. Хоровий спів також практикується. Попри все, обласний театр розвивається і надалі працюватиме для поціновувачів цього мистецтва.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...