Опубліковано: 09.11.2017. Переглядів: 101


Тільки в Україні боротьба з корупцією залежить від траншів МВФ, – політолог

dep-572x323Президент України Петро Порошенко суперечить сам собі, коли мова йде про реформи у напрямку боротьби з корупцією. Зокрема, у вересні він заявляє про без результативність антикорупційних судів, а сьогодні стверджує, що “створення Вищого антикорупційного суду має стати вагомим елементом системи протидії корупції, і зволікання з його створенням вважаю недопустимим”.  Все це свідчить про  те, що  політика Президента є фрагментарною, не має чіткого курсу і  орієнтується здебільшого  на отримання траншів від міжнародних донорів.

Так вважає політолог, керівник Київського осередку політичної партії «Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна» Олександр Федоренко.

«Чи слід дивуватися тому, що логіка і бачення державного курсу змінюються з періодичністю у 1-2 місяці? Згадайте, що  у вересні під час міжнародного форуму YES у Києві Порошенко просив представників іноземних держав підняти руки, у кого в країні є антикорупційні суди та нагадував, що антикорупційні суди існують у країнах, що розвиваються – зокрема у Кенії, Уганді, Малайзії, Хорватії. При цьому він натякнув, що там ці органи не дають бажаних результатів. А сьогодні він же закликає депутатів напрацювати новий закон про Антикорупційний суд», – нагадав політолог.

Він зауважив, що така очевидна зміна в поглядах та пріоритетах ймовірно пов’язана з отриманням чергового траншу від МВФ .  Як відомо МВФ у березні 2015 року схвалив чотирирічну програму кредитування економіки України EFF на 17,5 мільярда доларів. Наразі йдеться про п’ятий транш кредиту, в рамках якого від України вимагають і певні результати в антикорупційному реформуванні.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...