Опубліковано: 08.11.2017. Переглядів: 288


Закарпатські сноубордисти та гірськолижники потренувалися в Австрії (ФОТО)

dsc03739Збірна команда Закарпаття з гірських лиж та найкращі сноубордисти краю провели навчально-тренувальний збір на альпійських льодовиках.

«Упродовж тижня (з 15 по 22 жовтня) ми тренувалися в Австрії, – розповідає головний тренер збірної області з гірськолижного спорту Мар’яна Фріндт. – Ми просто змушені проводити підготовку в цій країні, бо лише там є сніг. Адже з 17 січня наступного року розпочнеться чемпіонат України, до якого хочемо підійти в оптимальній формі, а в Україні зможемо приступити до повноцінних занять лише з 8-го січня, після новорічно-різдвяних свят».

У свою чергу тренер сноубордистів Ян Черней залишився задоволеним першим зимовим навчально-тренувальним циклом підгтовки. До слова, у складі його підопічних і колишні гірськолижники, які вирішили перекваліфікуватися та освоюють катання на сноуборді. Уже скоро ми зможемо побачити їх у новій для них дисципліні.

Наставник зауважив: «Ми провели перший зимовий збір, під час якого поставили гірськолижників на сноуборди. Хлопці вдало освоїли катання на них у довільній програмі, адже Тарас Ковбаснюк та Віталік Айб вперше стали на дошку. Загалом на зборах були шість спортсменів, які до цього проходили тривалу фізпідготовку в літній період – окрім згаданих В. Айба, Т. Ковбаснюка (останній залишився на збір після тренувального циклу підготовки з гірськолижниками), були сноубордисти Василь Куклишин, Надія Гапатин та Даніела Сарамака. Дуже задоволений ставленням спортсменів до роботи й умовами. Попри катання, також займалися фізичними навантаженнями в залі та відвідували бассейн. На наступному тренувальному зборі в Австрії, який пройде з 14 по 24 листопада, вчитимемося їздити вже по трасі, через місяць знову проведемо черговий десятиденний тренувальний цикл, і вже 20 грудня наші спортсмени стартуватимуть у офіційних міжнародних змаганнях у цій країні».

До слова, в Австрії нині займається й наш майбутній закарпатський олімпієць – гірськолижник Іван Ковбаснюк, який уже виборов право виступати на зимовій Олімпіаді в Південній Кореї, що стартує за три місяці в Пхьончхані. Обидва наставники поспілкувалися з Іваном, який перебуває в хорошій формі й продовжує підготовку до змагань.

Роман СЕНИШИН


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...